Задайте питання

Зв'яжіться з нами

Повідомлення надіслано

С03
КАТАЛОГ ДІЄ ДО
31 БЕРЕЗНЯ
Стань представником Avon

Після обробки заявки Ви отримаєте СМС з номером реєстрації в компанії AVON Україна і з Вами зв’яжеться координатор компанії (зазвичай процедура займає не більше доби).

Наявність у Вас номера реєстрації дозволить Вам:
Робити замовлення через інтернет або мобільний зв’язок
Отримувати подарунки, знижки до 30% , брати участь у програмах і акціях
Безкоштовно отримувати необхідні інформаційні матеріали
Отримувати в замовленні каталог наступної кампаніі
Проходити безкоштовне навчання в компанії Ейвон
Відкрити власний інтернет-магазин my.avon.ua

Замовлення доставляються на вибране Вами поштове відділення (п.о. може бути змінено за Вашим бажанням) або на пункт видачі AVON у вашому населеному пункті.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє Представникам користуватися системою знижок на продукцію, представлену в каталозі. Детальніше про це на сторінціПодарунки, знижки.

 
 
 

Нарешті, Ви просто зможете замовляти нашу чудову продукцію для себе і своєї сім’ї, користуючись усіма знижками і перевагами представника Ейвон!

Представник Ейвон — це людина, яка користується якісною косметикою, купуючи її за вигідними цінами, показує каталог своїм знайомим, консультує їх з продукції, допомагає зробити замовлення. Приділяючи цьому 2-3 години на тиждень Ви можете отримати дохід 100-500 грн. за рахунок диференціюванні знижки від 18 до 30%

У разі пошкодження товару або відмови клієнта, Ви зможете зробити повернення. Відповідно, сума замовлення буде перерахована. Якість товарів підтверджено національними та міжнародними сертифікатами.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволить вам взяти активну участь у розвиткублагодійної програми Avon Разом проти раку грудей.

Всі кошти від продажу продукції Рожева стрічка йдутьна закупівлю обладнання для ранньоїдіагностики цього захворювання. Така продукція представлена вкожному каталозі.

Ейвон реєстрація в один крок без надання копій документів дозволяє вам самостійно стати членом міжнародної команди Ейвон протягом декількох хвилин.

Avon реєстрація проходить швидше, коли ви вносите дані без помилок.

Реєстрація в Ейвон Україна дозволяє брати участь у програмах, недоступних клієнтам. Програми оголошуються на кожну кампанію. Це можуть бути як подарунки, так і додаткові знижки на продукцію Avon. Так само проводяться закриті розпродажі косметики, парфумерії, біжутерії, в яких ви зможете взяти участь тільки зайшовши на свій сайт Представника.

Реєстрація в Ейвон робить вас частиною компанії, яка користується справжньою любов’ю у покупців, понад 125 років будучи лідером в розробці товарів для краси. Кожну секунду наші представники реалізують 4 губних помади Avon. В Україні кожні 3 тижні виходить новий каталог з великою кількістю новинок, тому бути представником Ейвон легко і весело.

Реєстрація в Ейвон дозволить вам оплачувати замовлення через Приват 24 не відходячи від комп’ютера або за допомогою смартфона, докладніше про це в розділі FAQ.

Якщо Ви діючий Представник Єйвон але не можете потрапити на свою персональну сторінку або вона заблокована ,або не оформляли замовлення або проблема з паролем напишить и відправьте цю проблему.Залиште свою заявку онлайн, та ми звяжемся з Вам в найближчий час, щоб уточнити всі деталі. Для цього заповніть відповідні поля

Обовязково пишить будь ласка адресу єлектроної пошти

Якщо Ви не замовляли 1 рік -17 каталогів та більше часу

Ваш особовий рахунок анульован и Вам потрібно пройти повторну реєстрацію у компанії Avon в Україні

Заповнить будь ласка форму реєстрації Нового Представника

Реєстрація в компанії Ейвон — це отримання вами особистого рахунку представника. Маючи його, ви отримуєте можливість купувати високоякісну продукцію Avon зі знижками від 18% до 30%! Володіючи рахунком представника Avon, вам стануть доступні внутрішні розпродажі компанії — а це приємний спосіб заощадити сімейний бюджет, а також отримати значний додатковий дохід!

ПРОГРАМА РОЗВИТКУ НОВИХ ПРЕДСТАВНИКІВ
При реєстрації в компанії AVON Ви маєте можливість брати участь в програмі розвитку нових представників. Для отримання подарунків Ви повинні виконувати умови в кожній з 5 кампаній. Розміщуючи замовлення на суму Вашого рівня, вже в наступній кампанії Ви отримуєте подарунок на вибір!

міжкімнатні двері Львів шпоновані міжкімнатні двері Львів Скляні міжкімнатні двері Львів Ламіновані двері Львів двері Львів з масиву двері Львів з покриттям емаль Дерев'яні міжкімнатні двері Львів Недорогі міжкімнатні двері Львів Класичні міжкімнатні двері Львів Львів Сучасні міжкімнатні двері Львів Глухі міжкімнатні двері Львів Міжкімнатні двері Львів зі склом двері Львів для ванної кімнати купити двері Львів в кухню двері Львів в кладовку двері Львів в туалет двері Львів в гардероб двері Львів в офіс Cтандартні розміри міжкімнатних дверей двері Львів нестандартних розмірів двері Львів подвійні міжкімнатні Одностулкові двері Львів міжкімнатні Розсувні міжкімнатні двері Львів двері Львів прихованого монтажу вхідні двері Львів Металеві вхідні двері Львів Металеві вхідні двері Львів Броньовані двері Львів вхідні Класичні вхідні двері Львів Вхідні двері Львів модерн Вхідні двері Львів в квартиру Вхідні двері Львів для приватного будинку Одностулкові вхідні двері Львів Купити двохполовинкові подвійні вхідні двері Львів