О компании Avon

Avon – это компания с мировым именем, которая лидирует вот уже более 125 лет. Мы представлены в более чем 100 странах мира. Основное преимущество компании – это доступная цена продукции для людей со среднем уровнем дохода и достаточно высокое качество для данной ценовой категории. У сетевого маркетинга есть ряд неоспоримых преимуществ: компания не имеет высоких затрат на офисы и розничные сети при большом количестве сотрудников, отсутствие давления со стороны директоров на сотрудников, исчерпывающий консалтинг и постоянное обучение для новичков и для опытных сотрудников, проведение регулярных акций для сотрудников в которых можно выиграть автомобиль и другие приятные призы. Такая модель бизнеса уже давно зарекомендовала себе в западной культуре и продолжает успешно развиваться. Интересен тот факт, что за такой промежуток времени компания Avon продолжает увеличивать число сотрудников и тех, кто пользуется её косметикой.

Для того, чтобы стать представителем компании Avon, свяжитесь со мной удобным для вас способом: Мои контакты или заполните Анкету.

Відчуй Невагомість кольору на губах

Представляємо колір, що притягує погляд та дбає про губи.

Губна помада "Максимум кольору" від AVON

Приготуйся зробити світ яскравішим.
Зустрічай нову губну помаду "Максимум кольору" від AVON.

Мобільний Каталог Avon

Переглядай Каталог та відправляй замовлення у будь-якому місці, у будь-який час!

Поради експертів: спокусливий об'єм

Можна довго вирішувати, з чого починається жіноча краса, та одне очевидно: доглянуте шикарне волосся - її обов'язкова складова!
Дізнайся, як створити розкішний об'єм для тонкого волосся.

Звернення до жінок від генерального директора Avon в Україні Карини Таковенко.

Нова об'ємна туш від Avon "Сміливий Об'єм"/ "Об’єм. Провокація"

Формула з колагеном для надзвичайного об'єму без грудочок, щіточка для максимального розділення вій. Кремова текстура дозволяє наносити туш у кілька шарів, не склеюючи вії.

Працівники компанії Avon танцюють танець #ОбстежСебе

Наше життя схоже на танець. І який би ритм не був, головне – рухатися з грацією та гідністю.
Веселий танець #CheckYourself від #Avon не просто підіймає настрій, а й допомагає провести домашнє обстеження на рак грудей. Дивись, як просто і з посмішкою працівники компанії Avon з різних куточків планети підтримують глобальну кампанію #ОбстежСебе #CheckYourself!
Танцюй сама, ділись відео та нагадай подругам пройти обстеження.

Танець #ОбстежСебе (#CheckYourself)

Відома американська співачка Пола Абдул, яка працювала з самим Майклом Джексоном, та мільйони жінок у всьому світі запрошують тебе стати частиною міжнародної благодійної програми #ОбстежСебе (#CheckYourself) від #Avon у рамках кампанії РОЖЕВИЙ ЖОВТЕНЬ. Вмикай голосніше та приготуйся вивчити надважливий танець 🙂

Avon створює інновації, Ти прикрашаєш цей світ!

Нова колекція декоративної косметики від AVON з технологією True Color, яка забезпечує приголомшливий колір на губах і очах, дізнайся більше на www.avoncolor.com.ua

Звездный образ Ирины Шейк: Роковой взгляд от Avon

Международный визажист Avon Лорен Андерсен создает образ для посла красоты Avon Ирины Шейк. Этот макияж мы назвали "Роковой взгляд", он подчеркнет красоту глаз и придаст немного рокерского шика твоему образу.
Вдохновись образом. Сделай сама.